Kongresové centrum Aldis

 

aldisKongresové, výstavní a společenské centrum ALDIS se nachází v klidném prostředí na levém břehu řeky Labe nedaleko historického centra Hradce Králové. Bylo otevřeno v roce 1993. Svými možnostmi využití patří mezi jedinečné budovy v městě Hradec Králové i v celé České republice. V jeho příjemném prostředí se konají reprezentativní kulturní, odborné a společenské akce, jakými jsou kongresy, sympozia, výstavy, veletrhy, obchodní a kontraktační jednání, sjezdy, divadelní představení, koncerty a plesy.

Pro tyto účely jsou ve třech podlažích k dispozici sály různých velikostí, salónky a foyer s maximální využitelnou výstavní plochou 5 000 m². Kapacita největšího sálu je 1 230 míst. Všechny prostory mají bezbariérový přístup a jsou plně klimatizovány. K dispozici je nejmodernější konferenční technika – tlumočnické zařízení, velkoplošná projekce, LCD panely, dataprojektory, bezdrátové mikrofony, výstavní mobiliář, internetové připojení ve všech prostorách.

Samozřejmostí jsou kvalitní gastronomické služby, které jsou plně využívány nejen pro celodenní stravování, ale i pro přípravu banketů, rautů, catering atp.
Široké spektrum kvalitních služeb a možnost zajištění doprovodného kulturního, sportovního a společenského programu jistě přispěje k rozšíření počtu spokojených klientů.

 

Poloha:

Kongresové centrum se nachází nedaleko historického centra, v klidném prostředí - na nábřeží řeky Labe. Klientům a návštěvníkům je k dispozici parkoviště s kapacitou cca 240 parkovacích míst přímo u Kongresového centra Aldis. Další parkování je v blízkém okolí. V bezprostřední blízkosti nabízí své služby 50 m plavecký bazén a Městské lázně, kde je k dispozici sauna, vířivka, bazén s umělým vlnobitím apod. V pěší vzdálenosti je historické a administrativní centrum města, budova Filharmonie Hradec Králové, Muzeum východních Čech a další historické budovy.

Kongresové centrum ALDIS
Eliščino nábřeží 375
500 02 Hradec Králové

Tel.: 495 052 111 | www.aldis.cz

Kontakt

Rezervační centrum

+420 491 005 805
+420 608 608 677

Pondělí - pátek:
08:00 - 17:30

© 2008 - 2009 Region-Tour.cz, s.r.o.

Stylové ubytování v Čechách - Východní Čechy a České Švýcarsko.